Sappineni jaoks on klaas endiselt pooltühi: peame käike juurde leidma (0)

Rauno Sappinen pärast 37. minuti võimalust. Foto: Oliver Tsupsman

Eesti jalgpallikoondise ründaja, 1:1 viigimängus Armeeniaga meeskonna värava löönud Rauno Sappinen rõhutas, et suuremaks rahuloluks põhjust ei ole, sest võit jäi endiselt saamata.

"Kindlasti kripeldab. Meeskond mängis välja ka väga hea teise väravavõimaluse, aga kahjuks ei löönud ära," viitas Sappinen 37. minuti šansile, kui ta Taijo Teniste hiilgava tsenderduse napilt üle värava kõmmutas. "Rahvusvahelisel tasemel lihtsaid mänge pole, aga suutsime tekitada mitmeid momente. Neid polnud ainult minul, vaid teistel meestel kah. Kripeldab, et ära ei löönud."

Septembris lõppesid mõlemad Rahvuste liiga mängud Eesti jaoks kaotusega, oktoobris viigiga. "Peame kindlasti mingeid käike juurde leidma, sest saime kaks viiki. Raske öelda, mida võrreldes septembriga paremini tegime. Aga võib öelda, et meeskonna sees on väga palju tahet ja energiat. Ning hoiak, et tahame minna väljakule, võita ja näidata head jalgpalli."

Kui eelmise kolmapäeva maavõistluses Leeduga murdis vastase kiire värav Eestil masti maha, siis ei Põhja-Makedoonia ega Armeenia vastu sama stsenaarium ei kordunud. "Jalgpallis tuleb olla vaimselt nii tugev, et üks värav ei tohi meeskonda murda. Eriti siis, kui mängitakse kodus ja kohtumise lõpuni on 80 minutit. Alati tuleb usk säilitada," sõnas Sappinen.

REKLAAM

Rahvuste liiga C-divisjoni teises alagrupis on Eesti nelja vooru järel kahe punktiga viimane. Põhja-Makedoonia ja Gruusia on kogunud kuus ning Armeenia viis punkti. Novembris ootavad Eestit ees võõrsil-kohtumised liidrikohta jagavate võistkondadega. Mida tuleb seal teha paremini, et saada kätte tulemused, millega vältida viimaseks jäämist?

"Väga lihtne – tuleb lüüa rohkem väravaid kui vastane. Eriti siis, kui selleks on võimalused olemas," lausus Sappinen. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK