Sander Post Tuleviku tulevikust: meeskonnast lahkujaid on liiga palju ... (0)

Viljandi Tuleviku peatreener Sander Post. Foto: Oliver Tsupsman

Premium liiga 2019. aasta 7. koha omanik Viljandi Tulevik lõpetas hooaja võõral väljakul Tallinna Kalevilt saadud 0:3 kaotusega. Kui Kalev vajas liigakoha tagamiseks võitu, siis Tuleviku lõppkohta tänane kohtumine ei mõjutanud ja seda oli ka väljakul näha.

"Mehi oli raske motiveerida. Eelnevates mängudes olime kõik jõuvarud mängu pannud ning 7. koha ja Premium liigasse püsimajäämise ära kindlustanud. Pingevaba mäng ei tulnud meil täna hästi välja, kuigi võimalusi oli. Võib-olla isegi paremad kui Kalevil, aga neil oli võitu rohkem vaja ja nad olid mänguks paremini valmis," tõdes Tuleviku peatreener Sander Post.

Hooajaga kokkuvõttes jäi Tuleviku juhendaja aga rahule. "Täitsime kõik eesmärgid, kõrgemale oleks olnud raske jõuda. Punktivahe meie ja 6. koha saanud Narva Transi vahel on suur. Ei saa unustada jaanuarit, kus me pallitrenni teha ei saanud. 7. koht on selle kõige taustal igati õnnestunud tulemus," sõnas Post.

Tulevik teenis 7. koha 28 punktiga, kusjuures viies ja kuues meeskond jäid kaugele, sest Tartu Tammeka ja Narva Trans kogusid vastavalt 49 ja 48 punkti. "Trans on olnud läbi aegade Eesti kolmas-neljas-viies võistkond ja Tammeka on selgelt tugev. Et seal konkurentsis kaasa lüüa, on vaja korralikku meeskonda. Komplekteeritus peab olema väga tugev. Vastasel juhul ma ei näe, et me suudaksime tolles võitluses kaasa rääkida," märkis Tuleviku peatreener.

REKLAAM

Järgmisesse hooaega Post hetkel ülearu suure optimismiga vaadata ei tihka, sest komplekteerimine tekitab muresid. "Paistab, mis võistkonna me kokku saame. Siis saame ka eesmärgid seada. Meil on palju lahkujaid. Kindlalt Tulevikku jäävate mängijate arv on suhteliselt väike ja lahkujate arv on liiga suur," sõnas Post.

Soccernet.ee andmetel on meeskonnast lahkumas väravavaht Karl-Romet Nõmm. Laenulepingud lõppevad väravavaht Ingmar Krister Paplavskisel, kaitsjal Alex Roosalul ja ääremängijal Vladislav Zanfirovil. Karjääri lõpetab ründaja Indrek Ilves ja sama otsust kaaluvat ka kogenud kaitsja Janar Õunap.

2011. aastal alanud Viljandi Tuleviku uuel ajastul oli tegu neljanda Premium liiga hooajaga. 2015. aastal jäädi viimaseks ehk 10-ndaks ja langeti Esiliigasse. 2017. aastal saavutati 8. koht, mullu sarnaselt tänavusele 7. koht. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK