San Sirol kangelaseks kerkinud Ibrahimovic tegi Serie A avavoorus ajalugu (0)

Eelmisel hooajal Itaalia kõrgliigas kuuenda koha saanud AC Milan avas uue hooaja võiduga, alistades avavoorus koduväljakul Bologna 2:0.

Kodusel San Sirol kerkis AC Milani kangelaseks ei keegi muu kui Zlatan Ibrahimovic. Rootsi ründelegend realiseeris 35. minutil väravaks Theo Hernandezi tsenderduse ning 50. minutil Ismael Bennaceri teenitud penalti. Bologna lõpetas mängu kümnekesi, sest 88. minutil sai teise kollase kaardi Mitchell Dijks.

Statistikaagentuuri Opta andmetel tegi 38-aastane Ibrahimovic ajalugu - rootslane ei olnud senise karjääri jooksul kordagi hooaja esimeses Serie A mängus üle ühe värava löönud. Alanud liigahooajal on toimunud seitse kohtumist ning Ibrahimovic juhib väravalööjate edetabelit, olles ainsana löönud kaks väravat.

AC Milan - Bologna 2:0 (1:0)