Saliste järjekordse treenerivahetuse järel: loodetavasti lähevad asjad ka ülevalpool korda (0)

Joseph Saliste. Foto: Liisi Troska

Senise hooaja neljanda erineva peatreeneriga FC Florale vastu läinud Narva Transi mängu on treeneritekarussell kõvasti pärssinud, tunnistas Joseph Saliste pärast tänast 0:1 kaotust Soccernet.ee-le.

"0:1 on jube vähe tegelikult," leidis Saliste. "Ma arvan, et tegime üle pika aja väga korraliku mängu. Oli näha särtsu, aga võib-olla oli asi ülevalpool. Ma ei taha seda öelda, aga hooaeg on näidanud, et see pool on vajaka jäänud. See, et neid muutuseid treeneripingil teeme, on raskendanud mängijate valmisolekut ja võidutahet. Mängijana pead alati pühenduma, aga on natukene raske olnud nende asjadega."

Transi poolelt jättis reievigastuse tõttu mängu vahele nende suurim väravakütt Eric McWoods. "Ma usun ja, et McWoods oleks - kasvõi vahetusest sissetulnuna - teinud väga korraliku mängu. Näha oli, et jõudsime sinna liini taha päris hästi," kommenteeris Saliste. "Aga kahjuks jälle üks standardolukord, mis meile sel hooajal on probleemiks olnud. Ma arvan, et meile on üle 15 värava löödud kas nurgalöökidest, karistuslöökidest või penaltitest. Tuleb nende asjadega rohkem tööd teha, äkki siis seda 0:1 poleks olnud täna."

"Loodame, et asjad seal ülevalpool lähevad ka korda ja saame korraliku hooajalõpu teha," tõdes Saliste lõpetuseks.

REKLAAM

Mängu ainsa värava autor Märten Kuusk: "Siin väljakul ei ole kerge momente luua ja standardolukorrad oli see võti. Oli mitu võimalust, mul endal ka ja vähemalt üks tuli ära, hea seegi. Lõpus läks mäng väga närviliseks, üritasime tempot kontrollida. Narva on tubli selles mõttes, aga pidasime vastu. Kõige tähtsam on kolm punkti."

Esimene poolaeg oli Kuuse sõnul mõlemalt poolt pisut närviline. "Kuidagi kompamine oli. Selle väljakuga harjumine ja kuidas taktikaliselt mängida. Keskelt läbi oli maast väga keeruline mängida ja otsisime pikkadega. Mõned õnnestusid, mõned mitte. Õnneks teisel poolajal lõin ära ja tulid kolm punkti."

Kas Flora euromängude-järgne mõõn piirdus kaotusega Tammeka vastu? "Saime aru, miks me selles mängus õnnetud olime ja kaotasime ning tegime omad järeldused. Praegune andis ka kindlust, et hoidsime taga nulli. See oli kõige tähtsam," vastas Kuusk.

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK