Saalijalgpalli karikavõistlustel selgus esimene finalist (1)

Saalijalgpalli karikavõistlustel peeti esimene poolfinaal, kus Rõuge Saunamaa ja Sillamäe JK Dina vahelises heitlusest väljus võitjana kodumeeskond.

Saalijalgpalli esimese finalisti selgitasid II liigas mängiv Rõuge Saunamaa ja esiliiga meeskond Sillamäe JK Dina. Aste madalamal palliv Rõuge näitas järjekordselt väga head minekut ning alistas kodupubliku toel Sillamäe 11:4.

Teel poolfinaali oli Rõuge alistanud FC Tallinna Wolvesi ja Maccabi ning veerandfinaalis võeti võit Betsafe saaliliigas mängiva Tallinna FC Cosmose üle. Dina suutis üle mängida kaks Betsafe saaliliiga meeskonda, kui 1/16-finaalis alistati Sillamäe FC NPM Silmet ja veerandfinaalis võideti Narva SK Ganzat. Samuti võideti FC Äksi Wolvesi, kuid nüüd poolfinaalis tuli alla vanduda Rõugele.

Väravalööjate edetabeli tipus troonib endiselt pika puuga teistest eest ära Rõuge mängumees Kristo Perli, kellel on koos koguni 22 väravat. Talle järgnevad tiimikaaslased Riho Ruusamäe 10 väravaga ning Taavi Sarapauu üheksa tabamusega.

Teine finalist selgub 6. veebruaril, kui vastamisi lähevad Betsafe saaliliigas mängivad Viimsi FC Smsraha ja Tallinna SK Augur Enemat.