Rosenborg lõi Tamme rikošetist võiduvärava (0)

Norra kõrgliigas kaotasid Joonas Tamm ja Lilleström suurele Rosenborgile 1:3. Oma osa oli mängida ka eestlasel.

Külaskäik Trondheimi tõotas rasket lahingut ja 25. minutil läksidki võõrustajad ette. Kahjuks oli Tammel ka avaväravas roll mängida: ta tõusis liinist välja, et vastase ründaja pikaks läinud puude vahelt lõigata, kuid ei jõudnud esimesena kohale ja ründaja suskas palli Tamme selja taha. Sealt lahendas Rosenborg olukorra külmavereliselt.

53. minutil oli Tamm uuesti õnnetult aktsioonis, kui kodumeeskond vasakult äärelt karistusalasse tungis. Eesti koondise keskkaitsja jäi löögile ette ja tema rikošeti järel oli väravavaht tõrjumiseks võimetu. Kuus minutit hiljem löödi Lilleströmile kolmaski, koduteele võeti lõpuks kaasa vaid auvärav.

21 liigamänguga on Lilleström kogunud 25 punkti, mis annab tabelis kümnenda koha. Rosenborg on 36 silmaga neljas.