Rooma kuningas lahkub Romast: teatud inimeste eesmärk on olnud omasid välja ajada (0)

Totti lõpetas alles kaks aastat tagasi mängijana. Foto: AS Roma

Viimati AS Roma direktorina töötanud Francesco Totti teatas, et lahkub pärast 30 aastat kestnud ajastut klubi juurest.

Veel möödunud nädalal andis Roma president James Pallotta mõista, et pakub Tottile tehnilise direktori ametiposti, kuid ikoonil sai erinevatest draamadest küllalt. "Panen ameti maha," teatas ta pressikonverentsil. "Lootsin, et seda päeva ei tule kunagi, aga nüüd on see kole ja raske hetk käes. See on hullem kui mängijana lõpetamine. Romast lahkumine on suremine. Tunneksin end paremini, kui sureksin."

42-aastane Totti liitus Roma noorteakadeemiaga 1989. aastal ja tegi neli aastat hiljem profidebüüdi. Putsad riputas ta varna alles kaks kevadet tagasi, kokku jäi tema Roma-saldole 785 mängu ja 307 väravat. Ta lubas, et on valmis naasma, kui klubi saab uued omanikud.

"Nad teadsid, mida ma tahan ja mida mul anda on, aga tegelikkuses ei tahtnud nad seda kunagi. Mind jäeti kõigist otsustest kõrvale. Teatud inimeste peamine eesmärk on olnud roomlased Romast kõrvaldada," viitas Totti ka Daniele De Rossi lahkumisele. "Lõpuks tuli tõde välja, sest nad said oma tahtmise."

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK