Ronaldo: vanus on ainult number (0)

Foto: Juventuse Twitter

Juventuse ründaja Cristiano Ronaldo kinnitas seda, mida juba pikalt on arvatud - tema veel ei kavatse putsad varna riputada.

34-aastane Ronaldo lõi hiljuti oma karjääri 700. värava ning teatas, et tal on veel plaanis mitmete verstapostideni jõuda. Portugallane on juba peaaegu kaks kümnendit professionaalsel tasemel mänginud ning ütles, et veel on vara pensionipõlvele mõelda.

"Vanus on ainult number. Kui sa oled 34, 35, 36, siis see ei tähenda veel, et oled oma karjääri lõpus," teatas Ronaldo enne teisipäevast Meistrite liiga kohtumist Moskva Lokomotiviga.  "Ma saan seda oma esitustega näidata. See, kuidas ma mängin, kuidas ma veel end hästi tunnen, see näitab, et saan veel oma vanuses väga hästi hakkama."

Ronaldo on viimase 16 hooaja jooksul vaid ühe korra mänginud alla 40 mängu ning otsib jätkuvalt uusi saavutusi, milleni jõuda. "Me tahame võita Serie A, tahame koduse karika ja Meistrite liiga võita," võttis Ronaldo oma uued eesmärgid kokku.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK