Ronaldo lõi Messiga taaskohtumise puhul kaks ja õnnetu Barcelona mängis kindlana näinud alagrupi esikoha maha (2)

Cristiano Ronaldo ja Lionel Messi said taas kokku. Foto: Scanpix / Albert Gea / Reuters

Kauaoodatud Lionel Messi ja Cristiano Ronaldo duell lõppes Meistrite liigas portugallase kindla võiduga, kui Juventus võõrsil Barcelonast 3:0 jagu sai. See tähendas, et seni viiest viis võitnud Barcelona mängis maha ka alagrupi võidu.

Barcelona oleks isegi 0:2 kaotuse korral grupi ise võitnud, aga Ronaldo kahe penalti ja 22-aastase ameeriklase Weston McKennie iluvärava toel sõitis Juventus võõrsil katalaanidest üle koguni 3:0.

Oluline oli ka G-grupi teine kohtumine, kus Kiievi Dinamo Ferencvarose 1:0 alistas ja seega Euroopa liigasse pääses.

H-grupp, mida peetakse ka surmagrupiks, oli oma nime vääriline. Manchester United jäi Leipzigi vastu Angelino ja Amadou Haidara väravatest 13. minutiks 0:2 kaotusseisu. 69. minutil lõi Justin Kluivert juba 3:0, aga viimasel ajal kaotusseisust korduvalt võiduni purjetanud United ei andnud alla. Kohtuniku määratud pigem kerge penalti lõi Bruno Fernandes kindlalt sisse ja 84. minutil saatis Paul Pogba Harry Maguire'i kaudu võrku ka teise palli. Kuigi lisaminutitel oli Leipzig omaväravale lähedal, siis pääseti eluga.

Unitedi kaotus tähendab seda, et nad jätkavad Euroopa liigas ja seda sõltumata PSG - Istanbuli Basaksehir tulemusest. See rassismiskandaali tõttu pooleli jäänud kohtumine jätkub tõenäoliselt homme õhtul Eesti aja järgi kell 18.00