Rogic lisasurvet ei tunne ja võimalikku kaotust katastroofiks ei nimetaks (2)

Foto: Anna Andreas

Tallinna Levadia peatreener Aleksandar Rogic homse Euroopa liiga esimese eelringi kordusmängu eel ülemäärast survet ei tunne.

"Surve on lai teema, millest rääkida. Ühest küljest on surve meie töö normaalne osa, mis kaasneb meie ambitsioonidega. See surve tähendab, et meil on võimalus midagi saavutada, ja see on privileeg," sõnas Rogic.

"Isiklikus plaanis ma mingit survet ei tunne. Olen homse mängu eel väga põnevil, tahan seda nautida ja head mängu näha. Tahan, et minu poisid näitaksid, milleks nad on võimelised. Ma ei näe ka mingit põhjust, miks minu mängijad peaksid tulemusele mõtlemise osas suurt survet tundma. Annan endast treenerina parima, et see nendest välja juurida," jätkas serblasest treener.

"Teisalt olen asetanud mängijatele suure surve taktikaliste ülesannetega tegelemise osas. Vastutuse võtmine tähendab seda, et sa tahad mängu kontrollida ja kõik sõltub sinust endast, mitte vastasest või muudest asjadest. Sellest küljest on meil väga suur surve, et püüda homme mängida alates esimesest minutist oma mängu. Aga see on ainus surve, mida tunnen ja mida mängijatele asetan. Arvan, et lisasurvega ei pea me tegelema."

REKLAAM

Küsimusele, kas homne kaotus tähendaks Levadiale katastroofi, andis Rogic (eriti enda kohta) väga lühikese vastuse: "Ei."

Poolkaitsja Rasmus Peetson tunnistas, et tunneb võidukohustust: "Kindlasti on meil võidukohustus, sest alati on eesmärk esimesest ringist edasi pääseda, ükskõik, kes on vastane."

Levadia kaotas Stjarnanile (Island) avamängu võõrsil 1:2. Korduskohtumine toimub homme kell 19.00 A. Le Coq Arenal.

Homme ei saa vigastuste tõttu Levadiat aidata Mark Oliver Roosnupp, Juri Tkatšuk ega Igor Žurahhovski.

SEOTUD LOOD
2 kommentaari

afaas   •  
(146.255.182.***)
Kui homme tuleb kaotus, siis treener pakib asju ja minek.
Levadia ei ole Flora, et eksimusi andestaks.
vaidlen vastu   •  
(90.190.180.***)
Tänapäeval on Flora struktuur oluliselt professionaalsem ja tulemusekeskne kui see on olnud aegade jooksul

Rogic ajab sousti again

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK