Rogic enne kohtumist Transiga: näib, et Sjomin annab mängijatele rohkem vabadust (0)

Aleksandar Rogic. Foto: Oliver Tsupsman

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogic lausus enne kolmapäeva õhtul peetavat tähtsat liigamängu Narva Transiga, et vastaste peatreenerivahetustega kaasnevad nii ohud kui ka eelised.

Transi juhendas nädalavahetuse kohtumises Nõmme Kaljuga uus peatreener Andrei Sjomin, kes on pärast Dmitrijs Kalašnikovsi ja Valeri Bondarenkot sel hooajal Narva meeskonna tüüri juures juba kolmas mees. "Liiga sagedane treenerite vahetamine pole mängijatele üleliia mugav olukord, aga alati võib sellel olla teatav positiivne mõju ja see võib meeskonda liita. Mängijad võivad rohkem ohverdada ja oma koha eest võidelda," nentis Rogic.

Sjomini käekirjas ta varasemaga võrreldes suuri muutusi ei märka. "Esimesel poolajal mängisid nad Kalju vastu suurepäraselt. Võrreldes Bondarenko ajaga ei näinud ma, et midagi oleks väga teistmoodi olnud. Tõsi, näib, et mängijatel on rohkem vabadust ja kuna neil on ka klassi, lõid nad kohe teravusi. Transil on palju mehi, kes suudavad sellisel moel mängu muuta. Samas ei tohi me liiga palju Transi tegemistele tähelepanu pöörata, peame oma asjadele keskenduma. Oma mängu ei kavatse me muuta, kuid teame, et Trans on väga ohtlik, kui neile palliga ruumi anda. Ning kui ise liialt ründamisest vaimustud, on nad vasturünnakutel alati teravad," arutles Rogic.

"Arvan, et Trans ei ole seni kogunud nii palju punkte nagu nende tase lubaks. Kasutasime paari vahepealset päeva väga hästi, meeskonna meeleolu on hea. Usun, et oleme mänguks valmis, kuigi meie kaitsjatel on palju probleeme kollaste kaartidega," lisas Rogic, kes ei saa mängukeelu tõttu kasutada Jevgeni Osipovi ja Markus Jürgensoni teeneid.

"See valmistab muidugi kaitseliinis natuke probleeme. Hea uudis on aga see, et Rasmus Peetson on tagasi ja mängis eelmises mängus ühe poolaja. Dmitri Kruglovil oli põlveprobleeme, tegime uuringud ja ootame vastuseid. Võib-olla on ta valmis mängima, võib-olla mitte," sõnas Rogic. Ainus pikaajalisem puuduja on seega Igor Žurahhovski.

REKLAAM
 FCI Levadia ja Narva Trans lähevad Premium liiga 16. vooru kohtumises vastamisi kolmapäeva õhtul kell 19.30 A. Le Coq Arenal.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK