Reus valusast kaotusest: magasime kogu avapoolaja maha, seletamatu lugu (Inzaghi: liigakaotus andis õppetunni) (0)

Marco Reus. Foto: Dortmundi Borussia / Twitter

Dortmundi Borussia kapten Marco Reus tõdes pärast Meistrite liigas Laziolt saadud 1:3 kaotust, et vastased olid lihtsalt paremad, Dortmund tegutses aga otsekui unes.

"Magasime mängu alguse maha ja tegelikult käib see kogu avapoolaja kohta. Ma ei oska sellele mingit selgitust anda," nentis Reus. Teisel poolajal tekkis meil paar-kolm head väravavõimalust, aga ikkagi ei olnud me piisavalt julged ega ühtehoidvad. Pisiasjad olid paigast ära, viimasel kolmandikul ei suutnud me ka endast õiget ohtu kujutada. Söödud olid kehvad, pressing kehv. Ka mina ise tegin kehva mängu ja igasugune kriitika on õigustatud," lisas Reus.

Klubis profimängijate osakonna eest vastutav Sebastian Kehl, kes kuni 2015. aastani ise Dortmundi eest mängis, oli veel teravam. "Kõiki asju, mida seekord valesti tegime, tuleb parandada. Ja neid asju on palju. Kui me kiireid muutusi ei tee, pole meil selles sarjas pikka pidu. Raske on sellise mängu järel millegagi rahule jääda. Me ei võitnud piisavalt kahevõitlusi, agressiivsusest jäi selgelt puudu ja jäime pealtvaatajateks. Peame mängudele hoopis teistsuguse hoiakuga minema," sõnas Kehl UEFA.com-i vahendusel.

Lazio peatreenerit Simone Inzaghit valdasid mõistagi täpselt vastupidised tunded. "Olen oma meeste üle uhke. Dortmund on muljetavaldav meeskond ja nendega kohtudes mõistad seda veelgi enam. Aga me aitasime üksteist meeskondlikult ja kasutasime avanenud võimalused ära. Laupäeval Sampdorialt saadud kaotus andis hea õppetunni. Aga ärge saage valesti aru - Dortmund on selles alagrupis endiselt soosik."

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK