Rekordiliselt hästi mängu alustanud Werder võitis suurelt ja Füllkrug tõusis parimaks väravakütiks (0)

Niclas Füllkrug tõusis Bundesliga suurimaks väravakütiks. Foto: Scanpix / Guido Kirchner / Imago Images

Bremeni Werder lõi esmakordselt klubi ajaloos Bundesliga mängu 13. minutiks kolm väravat ning võitis lõpuks Mönchengladbachi Borussiat 5:1.

Kahe värava ja ühe resultatiivse sööduga hiilgas Niclas Füllkrug, kes tõusis Saksamaa kõrgliiga väravaküttide edetabeli ainuliidriks.

Kaks kiiret tabamust saavutas Werder tänu ladusale meeskondlikule söödumängule, kolmanda puhul oli abiks Ramy Bensebaini ebaõnnestunud peaga tagasisööt. Mönchengladbachi kaitsja Bensebaini tegi üleüldse kehva esituse, kuna 37. minutil lõi ta ilma surveta olukorras omavärava.

Vaheajaks juhtis Werder seega 4:0, teisel kolmveerandtunnil skoorisid ühe korra mõlemad tiimid. Mönchengladbach lasi täna endale lüüa sama palju väravaid kui kõigi varasema seitsme vooruga kokku.

Liigatabelis tõusis Werder vahetult Mönchengladbachi ette, mõlemal meeskonnal on nüüd 12 punkti.

Bremeni Werder - Mönchengladbachi Borussia  5:1 (4:0)
5., 13. Niclas Füllkrug, 8. Marvin Ducksch, 37. ov. Ramy Bensebaini, 73. Mitchell-Elijah Weiser - 63. Marcus Thuram