Reitel: küll üks hetk tulema hakkab, kas minuga või ilma minuta, aga küll tulema hakkab (2)

A. Le Coq Arenal tiitlinõudlejale Tallinna Levadiale 1:4 alla jäänud Viljandi Tuleviku peatreener Jaanus Reitel lausus mängu järel, et tema hoolealused maksavad endiselt kooliraha.

"Meile maksid kätte jälle need lapsikud vead, mis iga mäng sisse tulevad. Ega siin ei olegi midagi. Kui tahame punkte saada, siis me ei tohi selliseid vigu sisse teha. Esimesel poolajal oli eriti palju praaki. Meil on palju noori mängijaid ja seda kooliraha tuleb veel maksta. Tundub, et selle maksimisega läheb veel aega. Levadia mängib tiitlile, sest neil on mängijad, kes ei tee selliseid vigu," kommenteeris Reitel Soccernet.ee-le.

Levadia jäi juba 11. minutil kümnekesi, kui punase kaardi sai keskkaitsja Volodõmõr Bajenko, kuid Tulevik ei suutnud arvulist ülekaalu ära kasutada. "Meil oli vaja punase kaardi järel rahulikult palli liigutada ja otsida oma võimalusi. See pall jäi tihtipeale seisma, toetusi ei tulnud nii kiiresti ja me ei liigutanud ka seda palli kiiresti. Lapsikud vead.

Kui Levadia sai teise värava, siis [Arcenciel] Mintongo hakkas kuskil oma kasti juures mehele jalgevahelt tegema … nooo, hallooo. Selliste olukordade pealt maksamegi. Lollust on nii palju. Meil on vaja tõmmata normaalsed sööduliinid, liigutada palli piisavalt ja otsida keskele või äärtele võimalusi, mitte forsseerida. Me veel ei tunneta neid hetki, aga eks teeme jälle omad järeldused, proovime-proovime-proovime, küll üks hetk tulema hakkab, kas minuga või ilma minuta, aga küll tulema hakkab," rääkis Tuleviku juhendaja.

Tulevik on tänavusel hooajal Levadiaga kaks korda mänginud ja mõlemas mängus lasknud endale lüüa neli väravat. Järgmisel kolmapäeval kohtuvad samad meeskonnad karikasarjas. "Järgmine mäng algab null-nullist. Me ei karda, meil ei ole midagi kaotada, pigem on Levadial kaotada. Küll ma tuunin selle tiimi üles ja läheme anname lahingu."