Red Bulli edu arhitekt lahkub - vaid kaheksa päeva pärast uue lepingu allkirjastamist (0)

Foto: Leipzigi Twitter

Kaheksa aastat Red Bulli jalgpalliklubide ja/või organisatsiooni heaks tööd rabanud Ralf Rangnick (62) jätab vastastikusel kokkuleppel energiajoogihiiuga hüvasti.

Punaste Pullide heaks asus Rangnick esmakordselt ametisse 2012. aasta juunis, kui temast sai paralleelselt RB Salzburgi ja RB Leipzigi spordidirektor. 2015/16 ja 2018/19 tegutses ta Leipzigi peatreenerina, eelmisel suvel edutati sakslane aga Red Bulli spordiosakonna juhiks. Vaid kaheksa päeva tagasi allkirjastas ta sel postil uue kaheaastase lepingu, kuid nüüd saab koostöö läbi.

"On õige aeg Red Bulliga tehtud tööle joon alla tõmmata. Tänaksin kõiki töötajaid toetuse ja usalduse eest," märkis Rangnick Bildi vahendusel. "Sain võimaluse ehitada üles midagi unikaalset. Red Bulli jalgpalliosakond saavutab edu üle kogu maailma ja mul oli suur au selles osaline olla. Soovin neile tulevikuks edu."

Lõpuni ootamatuks käiku siiski pidada ei saa, sest juba talvel kõneldi kuluaarides Rangnicki liitumisest AC Milaniga - Itaalia hiid soovis talle usaldada nii spordidirektori kui ka peatreeneri rolli. Kuigi Milan otsustas lõpuks senise peatreeneri Stefano Pioliga lepingut pikendada, ei ole võimatu, et Rangnickile leitakse tööd juhtkonnatasandil. Nüüd ei ole sellele justkui ühtegi takistust. 

Samas võtaksid sakslase meelsasti pardale teisedki tippklubid, sest Leipzigi ja Salzburgi juhtides näitas ta üles erakordselt head nina talentide äratundmisel. Rangnicki seostatakse teiste seas Timo Werneri, Naby Keita, Emil Forsbergi, Erling Braut Haalandi ja Dayot Upamecano palkamistega.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK