Real Madrid pesi superkarika häbi oodatult maha (Andre Silvalt ja Sevillalt võimas algus!) (1)

Hispaania kõrgliiga esimeses voorus teenis võidupunktid tabelisse Real Madrid, kui koduväljakul alistati Getafe. Samaga vastasid ka Sevilla ja Huesca.

Kolmapäeval Tallinnas UEFA Superkarika kohtumises linnarivaali Atletico Madridi 4:2 paremust tunnistanud Real ei lasknud liigahooaja avamängus üllatusel sündida. Dani Carvajal viis meeskonna 20. minutil juhtima ja Gareth Bale'i 51. minuti tabamusest vormistati ühtlasi lõppskoor.

Reali poolelt ei pääsenud väljakule veel Londoni Chelseast hangitud Belgia koondise esikinnas Thibaut Courtois ega tulevikutäht Vinicius Junior. Pikalt Milano Interiga seostatud Luka Modric sekkus 71. minutil vahetusest Dani Ceballosi asemele.

Hooaega alustas võidukalt ka Sevilla, kui võõrsil oldi liiga uustulnukast Rayo Vallecanost 4:1 paremad. Suure panuse kolme punkti teenimisele andis AC Milanist laenul olev Andre Silva. Mullune pettumustvalmistav hooaeg võttis portugallasest ründaja jaoks hoopis teise pöörde, kui 79 minuti täitumisel oli ta juba kübaratrikiga hakkama saanud. Sevilla avavärava eest kandis hoolt teine ründemees Franco Vazquez.

Real Madrid - Getafe 2:0 (1:0)