Real Madrid palus fännidel liigavõitu kodus tähistada (1)

Foto: Reali Twitter

Real Madrid on pöördunud fännide poole palvega vältida COVID-19 levikut ning hoida eemale linna traditsioonilistest paikadest, kui meeskond peaks neljapäeval La Liga tiitli kindlustama.

Reali lähirivaal Barcelona on nelja punktiga pealinna klubist maas, mis tähendab, et kui neljapäeval Real Villarreali alistab, kuulutatakse nad tänavuse hooaja Hispaania meistriks.

Tavaliselt kogunevad Real Madridi fännid Cibelesi purskkaevu juures, et tiitlivõitu tähistada, kuid Reali juhtkond on kindlalt otsustanud vältida olukordi, mis seavad toetajate tervise ohtu ning seetõttu jätavad nad ka ise tänavuse meistritiitli võitmise puhul sinna mineku ära.

"Juhul, kui Real Madrid kuulutatakse meistriks, ei lähe meie mängijad tavapäraselt Cibelese väljakule. Seetõttu palume oma liikmetel ja fännidel samuti sinna mitte koguneda ning kodus olla. Meie meeskonna võimalik võit ei tohiks olla tohutu samm tagasi võitluses pandeemia vastu," kirjutas klubi oma avalduses. Samuti anti teada, et selle asemel võidakse pidustusi korraldada hiljem oma kodustaadionil Santiago Bernabeu'l, kui seda on ohutu teha.

REKLAAM

Linnavolikogu töötab sellegipoolest välja turvameetmeid, et takistada fännide spontaanset kogunemist Cibelesi juurde neljapäeval või pühapäeval. "Palun ärge tähistage Cibelesis," ütles Madridi linnapea Jose Luis Martinez Alme. "Tähistage selle asemel oma kodu rõdudel Real Madridi lippudega," lisas ta.

1 kommentaar

Vask   •  
(37.157.98.***)
Jagatakse juba laskmata nahka

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK