Real Madrid leidis viimasel veerandtunnil ootamatu väravalööja (0)

Real Madrid alistas Hispaania kõrgliigas Real Valladolidi 1:0. Värava lõi paremkaitsja Nacho, kes polnud liigas skoorinud kaks aastat.

Avapoolajal valdas Madrid küll palju palli, aga jäi teravuste loomisega hätta. Casemiro peavärav tühistati suluseisu tõttu.

Teisel poolajal jättis Karim Benzema paar head võimalust realiseerimata ning Isco karistuslöök umbes 17 meetrilt lendas mööda.

Väravani jõudis pealinnaklubi lõpuks 78. minutil. Sel hooajal alles neljandat korda põhikoosseisu pääsenud Nacho suunas peaga Toni Kroosi tsenderduse küljevõrku.

87. minutil tühistati suluseisu tõttu Valladolidi ründaja Sergi Guardiola tabamus ning Madrid sai tabeli tipus kätte kolmepunktilise edumaa Barcelona ees.

Võidukad olid ka Getafe ja Real Sociedad, kes alistasid vastavalt Real Betisi ja Mallorca.

Real Valladolid - Real Madrid  0:1 (0:0)