Raadik lõi 82. minuti võiduvärava (SJK-l kahe vooruga täisedu) (0)

Pille Raadik. Foto: Brit Maria Tael

Aland Unitedi kaitsja Pille Raadik lõi täna Soome naiste kõrgliigas Oulu Naisfutise vastu 3:2 võiduvärava.

Täismängu teinud Raadik jõudis sihile 82. minutil. Tema klubikaaslane Signy Aarna pääses sel hooajal esmakordselt väljakule, sekkudes vahetusest 90. minutil.

Kahe 1:1 viigi kõrvale sai Aland kolmandas voorus oma esimese võidu.

Soome meeste kõrgliigas jätkas SJK võidu-, KuPS viigi- ja KPV kaotustelainel. Trevor Elhi tegi täismängu, aidates SJK 2:1 võidule Turu Interi üle. Elhi tiimikaaslane Mihkel Aksalu istus varupingil.

Ats Purje pääses KuPS-i põhikoosseisu ja mängis 53 minutit, kui tema koduklubi tegi tiitlikaitsja HJK-ga 0:0 viigi.

Maksim Gussev sekkus vahetusest 60. minutil, mil tema tööandja Kokkola KPV ja RoPS-i kohtumises oli skoor avamata. Vastased võitsid 66. minuti väravast 1:0.

SJK on teeninud kahe mänguga kaks võitu, KuPS kolme mänguga kolm viiki ning KPV kahe matšiga kaks kaotust.