Raadik ja Aarna aitasid naiskonna purustava võiduni, Ainsalu jäi oma koduklubi võidumängus kõrvaltvaatajaks (0)

Pille Raadik tegi täismängu. Foto: Liisi Troska

Eesti jalgpallurid said täna välismaal võidurõõmu tunda - kolm punkti tõid koju nii Mihkel Ainsalu kui ka Pille Raadiku ja Signy Aarna koduklubid.

Ainsalu koduklubi Helsingör sai Taani esiliiga 30. voorus 2:1 jagu Fredericia-nimelisest meeskonnast. Helsingöri viis 23. minutil juhtima Nicklas Mouritsen ning teise poolaja avaminutil kasvatas Tonni Adamsen meeskonna eduseisu juba kaheväravaliseks.

69. minutil lõi Christian Tue Jensen Fredericia poolelt ühe värava tagasi, kuid sellega ka piirduti. Helsingör kindlustab võidu abil kaheks löödud liigatabeli esimeses pooles neljandat kohta, Fredericia on viies. Hooaja lõpus tagavad pääsu kõrgliigasse kaks esimest, sinna kumbki meeskond enam ei küündi. Ainsalu vaatas tervet kohtumist vahetuspingilt.

Signy Aarna ja Pille Raadiku koduklubi Aland United võttis Soome naiste kõrgliigas Helsingi PK-35 üle purustava 5:0 võidu. Kolm väravat lõi Cassandra Korhonen, ühe Mariana Jaleca ning ühe näol oli tegu vastaste omaväravaga. Aarna vahetati platsilt ära 57. minutil 2:0 eduseisus, Raadik tegi kaasa 90 minutit.

Kuue vooru järel hoiab Aland United liigatabelis 13 punktiga teist kohta, eespool on ainsa naiskonnana täisedu omav Kuopio Palloseura.