Putin on koondise üle uhke (1)

Foto: rockstarbadboy.com

Venemaa kauaaegne president Vladimir Putin on Kremli pressiesindaja Dmitri Peskovi sõnul Venemaa mängu üle uhke.

Enne suurturniiri ei ennustatud venelastele väga head, kuid lõpuks vaigistasid nad kõik kriitikud. Alagrupivoorus võideti Saudi Araabiat 5:0 ning Egiptust 3:1, ainult Uruguayle pidid nad alla vanduma. Kaheksandikfinaalis alistati suur Hispaania penaltitega, kuid eile õhtul lõppes venelaste ilus muinasjutt, kui kaotati veerandfinaalis Horvaatiale alles penaltitega.

Peale matši ütles Peskov Interfaxile: "Putin vaatas, ta oli koondise poolt. Me kaotasime ausas ja võrratus kohtumises. Nad on ikka vägevad mehed (Venemaa koondislased - toim.), nad on kangelased. Nad olid väljakul suremas ning andsid endast kõik. Me oleme nendega koos uhked."

Ka peatreener Stanislav Tšertšessov oli tiimi üle uhke: "Sellest ajast peale, kui ma koondist kokku panin, sain ma aru, kuhu me suundumas olime. Ma usun, et saavutasime eesmärgi, kuid nüüd on aeg teha samm kõrgemale."

REKLAAM

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

Heroes Clicker   •  
(117.1.160.***)
Kaheksandikfinaalis alistati suur Hispaania penaltitega, kuid eile õhtul lõppes venelaste ilus muinasjutt, kui kaotati veerandfinaalis Horvaatiale alles penaltitega.
https://fireboyand-watergirl.com/age-of-war-2

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK