Purje alustas võistlusmängude aastat algrivistuses ja viigiga (+ Vihmann) (0)

Ats Purje ja Kuopio Palloseura alustasid Soome karikavõistluseid 1:1 viigiga Valkeakoski Haka vastu.

Purje kuulus algrivistusse ja sai kirja täismängu, 59. minutil omistati eestlasele kollane hoiatuskaart. KuPS jäi uueks hooajaks kõrgliigasse naasva Haka vastu teise poolaja alguses 0:1 kaotusseisu, kuid viigistas 84. minutil.

Soome karikat alustatakse alagruppides; KuPS sattus loosi tahtel kuuesesse gruppi, kuhu kuuluvad veel Tampere Ilves, Rovaniemi Palloseura, SJK ja Lahti. Kõik mängivad omavahel korra läbi, neli paremat edenevad kohamängudele.

Madis Vihmann Šotimaal St. Johnstone'i koosseisu ei kuulunud, kui Kilmarnock 2:1 alistati. Eestlane võib lähipäevil klubist lahkuda, mänguminuteid ei ole ta teeninud mitu kuud.