Pukki ei lubanud Newcastle'il võiduarvet avada (0)

Ciaran Clark tegi Teemu Pukkile viimase lootuse vea. Foto: Scanpix / Lee Smith / Action Images via Reuters

Soome ründaja Teemu Pukki teenis vastasele punase kaardi ning lõi värava, aidates Norwich Cityl teha Inglismaa kõrgliiga viimaste meeskondade duellis Newcastle Unitediga 1:1 viigi.

Tabeli punane latern Newcastle on siiamaani ainsana võiduta ning lootis selle fakti kustutada kohtumises kolme punkti kaugusel asuva Norwichiga. Juba üheksandal minutil kaotas aga Ciaran Clark palli Pukkile ning sikutas siis viimase lootuse veana soomlase pikali, jättes kodumeeskonna Newcastle'i pikaks ajaks vähemusse.

Teisel poolajal tabas pall Norwichi karistusalas Billy Gilmouri kätt. Callum Clark realiseeris penalti Tim Kruli käte ja lati kaudu, viies Newcastle'i juhtima.

79. minutil Pukki viigistas, kui tulistas otse õhust vasaku jalaga palli ristnurka. Norwich tõusis liigatabelis 18. kohale.

Newcastle United - Norwich City  1:1 (0:0)