PSG-ga erimeelsustes Dani Alves mõtleb taas Premier League'i peale (0)

Foto: 360nobs.com

PSG äärekaitsja Dani Alves tunnistas taas, et soovib enne karjääri lõppu ka Premier League'i kogeda, kuid ei tea, kas see juhtub juba sügisest.

Pika ja äärmiselt eduka karjääri jooksul Hispaanias, Itaalias ja Prantsusmaal tiitleid võitnud Alvesil oli võimalus Premier League'i kolida juba enne PSG-ga liitumist, kuid ta eelistas Pariisi Manchesteri sinisele poolele. Mõtet ühel päeval Inglismaal mängimisest ei ole ta aga maha matnud.

"Olen öelnud, et see meeldiks mulle, aga see ei ole unistus, sest pingutan oma unistuste täitmiseks," märkis Alves ESPN-ile. "See on väga põnev liiga ja mulle meeldib, kuidas seal mängijaid austatakse. Mujal Euroopas sind ei austata, kui sa ei võida. Õnneks pole mul seda probleemi, olen võitja."

Brasiillase leping PSG-ga saab suvel läbi ja pikenduse osas ei ole veel kokkuleppele jõutud. Laual on väidetavalt 1+1-aastane pakkumine, kuid Alves ihkab suuremat mõju. "Ainus päris side elus oli mul emaga, aga isegi nabanöör lõigati läbi. Olen vaba mees, kelle arust üks pluss üks võrdub üks, mitte kaks," rääkis ta mõistujuttu ja tunnistas siis, et kokkuleppeni on veel jupp maad minna.

REKLAAM

"Kui oleme samal seisukohal, jääme kokku. Kui ei ole, ei jää. Praegu me ei ole. PSG teab, millises suunas tahan minna. Tahan aidata klubil ajalugu ümber kirjutada, aga ma ei tea, kas nemad seda tahavad."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK