Prins ja Pärnu teenisid seenioride karikavõistluste üldvõidu (1)

Foto: Anna Andreas

Nädalavahetusel toimus Tallinnas EJL-I jalgpallihallis kolmas ja otsustav etapp seenioride karikavõistlustel, kus võttis võidu Pärnu KEK ja Kalakombinaat/MEK Noored, kes sai kirja ka üldvõidu.

Viimasest etapist võttis osa neli meeskonda ja väljakul käis 47 mängijat. Otsustav etapp kujunes vägagi tasavägiseks. Pärnu teenis ühe võidu ja kahe viigiga viis punkti. Sama palju punkte teenis ka La Strada meeskond, kuid rohkem löödud väravate arv andis eelise Pärnule. Kolmandale kohale mängis end Ajax ning neljandal positsioonil lõpetas Narva meeskond.

Pärnul õnnestus napsata ka kariakvõistluste üldvõit. Kolme etapiga teeniti 28 punkti. Teise ja kolmandana lõpetanud Narva United ning Lasnamäe Ajax kogusid 20 punkti, kuid suurem etapivõitude arv kindlustas parema koha Narvale. La Strada lõpetas neljandana ning viiendaks tuli Kohtla-Järve, kes osales vaid teisel etapil. Kokku osales kolmel etapil 79 erinevat mängijat keskmise vanusega 50 aastat. 2021. aasta turniiril oli lubatud osaleda mängijatel, kes on sündinud 1976. aastal või varem. Lisaks tohtis võistkonda registreerida kaks mängijat, kes sündinud aastatel 1977 kuni 1981.

Pärnu mängis viimasel etapil koosseisus: Antti Luigemaa, Gert Olesk, Oleg Mjasojedov, Peep Allas, Igor Prins, Rein Riisalu, Artur Pinka, Janek Meet ja Kalev Mitt. Eelmistel etappidel kuulusid pärnakate ridadesse veel Marko Lelov, Heigo Nigula, Sergei Ivanov, Ranet Lepik, Andrus Mitt, Hannes Lehe, Sergei Terehhov, Vadim Dolinin, Meelis Eelmäe ja Taavi Rähn.

REKLAAM

Viimase etapi pildigalerii leiab siit

1 kommentaar

Juan Pablo Ramirez   •  
(213.219.106.***)
Miks te Veixi endale väravasse ei võta?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK