Premium liigas 96 korda väljakul käinud endine mängija on politsei poolt tagaotsitav (lisatud põhjus!) (0)

Svjatoslav Jakovlev on politsei poolt tagaotsitav. Foto: Brit Maria Tael (arhiiv)

Viimati 2018. aastal Narva Transi eest Premium liigas mänginud Svjatoslav Jakovlev (26) on politsei poolt tagaotsitavaks kuulutatud.

Varasemalt on Jakovlev Eesti kõrgliigas esindanud ka Tallinna Levadiat ning Jõhvi Lokomotivi. Kokku on tal Premium liigas 96 matši ja 12 väravat. Erinevaid Eesti noortekoondiseid esindas Jakovlev 30 korda, lüües 4 väravat. Tunamullu esindas Jakovlev saalijalgpalli Meistriliigas Sillamäe FC NPM Silmetit.

Jakovlevi kohta on võimalik leida kolm kohtulahendit, millest viimane pärineb möödunud aasta oktoobrist, teised aastatest 2019 ja 2018.

Mulluses lahendis süüdistati Jakovlevi järgnevas: "Svjatoslav Jakovlevi süüdistatakse selles, et ta viis 02.10.2019 Narvas x asuvasse X X OÜ autoteenindusse sõiduki Mercedes-Benz registreerimismärgiga x remonti. 04.10.2019 sõidukile järele minnes avaldas Svjatoslav Jakovlev X X OÜ esindajale, et tehtud remonditööde 410 euro eest tasub x OÜ, kellega Svjatoslav Jakovlev aga seotud pole ega pole kunagi olnudki. Selliselt tekitas Svjatoslav Jakovlev ebaõige ettekujutuse X X OÜ-le ning tekitas varalise kahju eesmärgiga vabaneda ise rahalisest kohustuse täitmisest ja saades varalist kasu remonditud sõiduki näol."

REKLAAM

Karituseks määrati talle 11 kuud ja 27 päeva vangistust, mis muudeti 357 tunni üldkasuliku tööks ümber, lisaks pidi ta maksma kannatanule 410 eurot ja Eesti Vabariigile 981 eurot sundraha ning 259 eurot menetluskulu.

Lisaks sätestas kohus Jakovlevile kuus kontrollnõuet: elama kohtu määratud alalises elukohas xxx; ilmuma kriminaalhooldaja määratud ajavahemike järel kriminaalhooldusosakonda registreerimisele; alluma kriminaalhooldaja kontrollile oma elukohas ning esitama talle andmeid oma kohustuste täitmise ja elatusvahendite kohta; saama kriminaalhooldusametnikult eelneva loa elukohast lahkumiseks Eesti territooriumi piires kauemaks kui viieteistkümneks päevaks; saama kriminaalhooldusametnikult eelneva loa elu-, töö- või õppimiskoha vahetamiseks; saama kriminaalhooldusametnikult eelneva loa Eesti territooriumilt lahkumiseks ja väljaspool Eesti territooriumi viibimiseks.

2019. aastal sai Jakovlev korduva lubadeta autojuhtimise eest tingimisi vanglakaristuse ja rahatrahvi. Lubadeta Jakovlev üritas politseid petta ja näitas oma juhilubasid omava venna (kes polnud hetkel Levadias mängiv Ioan Yakovlev, vaid nende kahe ühine vend - H. H.) ID-kaarti, kuid pettus ei õnnestunud. Viru Maakohus määras toona talle 10-kuulise tingimisi vangistuse ja 1240-eurose rahatrahvi.

Alates tänavuse aasta 8. märtsist on Jakovlev politsei poolt tagaotsitav. "Mees ei ilmunud õigeaegselt kriminaalhooldaja juurde, seetõttu väljastas kohus tema kohta kohtumääruse," vastas PPA pressiesindaja Pirjo Neissaar Soccernet.ee päringule.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK