Premier League'i klubid mängisid tulega, aga tagasid edasipääsu (0)

Inglismaa karikavõistluste kaheksandikfinaalis peeti pühapäeval ära kolm kohtumist ning kõik favoriidid sammusid edasi järgmisesse ringi.

Kõrgliigas 13. kohal paiknev Crystal Palace vajas Jeffery Schluppi ja Max Meyeri esimese poolaja tabamusi, et tugevuselt kolmandas liigas tegutseva Doncaster Roversi vastu edasipääs tagada. Eelmisel hooajal veel kõrgeimasse seltskonda kuulunud Swansea City jäi küll Championshipi ehk tugevuselt teise liiga tiimi Brentfordi vastu kaotusseisu, ent kokkuvõttes teeniti kindel 4:1 võit.

Palace'ist kuue koha võrra kõrgemal paikneval Wolverhampton Wanderersil oli aga tükk tegu, et Championshipi võistkond Bristol City seljatada. Napp võit siiski saavutati tänu portugallasest ääreründaja Ivan Cavaleiro 28. minuti väravale.

Homme lähevad vastamisi Londoni Chelsea ja Manchester United, kes selgitavad välja viimase veerandfinaali pääseja.

Swansea City - Brentford 4:1 (0:1)
49. ov. Luke Daniels, 53. Daniel James, 67. Bersant Celina, 90. George Byers - 28. Ollie Watkins

Eemaldamine: 61. Ezri Ngoyo (Brentford)

Doncaster Rovers - Crystal Palace 0:2 (0:2)