Post derbirüselusest suurt draamat ei tee: eks publik ja üldsus tahavad ikka rääkida ja arutada (0)

Sander Post punaste peale nina ei kirtsuta. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Möödunud Premium liiga voorus läks Lõuna-Eesti derbis Tuleviku ja Tammeka vahel tõeliseks madinaks, kui viljandlased teenisid lisaks kaotusele uueks vooruks ka kaks punast kaarti. Tuleviku peatreener Sander Post ütles, et tema sellest suurt draamat ei tee.

0:1 kaotus Tammekale langetas Viljandi kuuendaks ja uues voorus kohtutakse justnimelt TJK Legioniga, kel on veel ainsana võimalik Tulevik esikuuest välja puksida. Kohtumisele tuleb vastu minna ilma Martin Alliku ja Tanel Langita, kes teenisid viimati mängukeelu.

"Mõned mängijad on vigastusest paranenud. Mõned mängijad teatud põhjustel reeglite tõttu ei saa mängida," rääkis Post Tulevik TV-le. "Pigem ma suurt draamat sellest ei tee. Eriti võistkonnasiseselt. Eks publik ja üldsus tahab ikka rääkida, draamat ja arutada olukordade üle. [Juri] Frischer on Eesti tippkohtunik ja ju ta nägi niimoodi. Sellega tuleb leppida," sõnas Tuleviku juhendaja.

Kas Viljandi vaatab matši eel ka tabelisse? "Loomulikult vaatame. Peab vaatama ja peab vaatama, mis seisus me oleme! Kui laupäeval võidame, oleme viiendad. Oleme kursis kõigega," vastas ta resoluutselt.

REKLAAM

Tulevik - Tammeka madinas juhtunust kõneles ka sellenädalane "Pikk ette (ja ise järele)", kus teema võeti üles alates 29:20!

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK