Positiivne koroonaproov lükkas D.C. Unitedi mängu edasi, viimasel hetkel kadus koosseisust just Erik Sorga (mäng toimus, Sorga puudus) (4)

Foto: Erik Sorga Twitter

Erik Sorga koduklubi D.C. United pidanuks oma hooajaga jätkama täna kell 16, aga kohtumine Toronto vastu lükati positiivse koroonaproovi tõttu edasi. Mängija, kes alguses D.C. Unitedi koosseisu kuulus, aga sealt seejärel eemaldati, oli just Sorga.

Washington Posti ajakirjanik Steven Goff, kes D.C. Unitedi tegemistega detailideni kursis, raporteeris staadionilt, et üks Unitedi mängija on positiivse proovi andnud, ent klubi keeldus kommentaaridest. Ta lisas, et Sorga pole vigastatud ehk ka see tõstab märkimisväärselt just tema positiivse proovi tõenäosust.

Washingtoni klubi enda teates avaldati, et eile tehtud testidest selgus, et üks mängija on positiivse proovi andnud ja ühe Toronto mängija proov pole veel lõplikult selge. Mis saab mängust edasi, peaks selguma tänase päeva jooksul. Peale Goffi Sorgat nimeliselt kusagil mainitud ei ole.

REKLAAM

Orlandos toimuvalt turniirilt on juba eemaldatud FC Dallas, kelle meeskonnast andis juuli alguses positiivse koroonaproovi koguni kümme mängijat. Ainult ühe positiivse proovi tõttu tõenäoliselt D.C. Unitedit eemaldama ei hakata.

Täiendatud 12.07 kell 22.18: Tegu võis olla valepositiivse testiga. Goff säutsus, et mõlema mängija teine proov andis negatiivse tulemuse, kindluse huvides testitakse mängijaid veelkord. MLS peaks matši võimalusel ära esmaspäeval.

Täiendatud 13.07 kell 9.10: Viimaste plaanide kohaselt toimub mäng Eesti aja järgi täna kell 16.00, kuid need kaks mängijat, kelle proovid segadust tekitasid (üks D.C-st ja üks Torontost), peavad läbima lisakontrolli ja koosseisu ei kuulu.

Täiendatud 13.07 kell 15.49: Mäng toimub ja Sorga koosseisu ei kuulu.

Täiendatud 13.07 kell 18.08: D.C. United tuli vähemuses olles 0:2 kaotusseisust välja ja mäng lõppes 2:2 viigiga.

Dallase eemaldamise järel oli MLS sunnitud oma kuu pikkusele turniirile tegema uue ajakava. Kohtumised peetakse ilma fännideta ESPN-i spordikompleksis Disney Worldis.

SEOTUD LOOD
4 kommentaari

purgeenius   •  
(193.143.10.***)
hea näide sellest, missugune skämm see koroona testide tulemused on. 2/2 valed ja arva, kas see läheb statistikasse kirja kui POSITIIVNE test.
parool_on_12345   •  
(37.157.97.***)
Jah, ja maa on lame ning 5g mastid tekitavad koroonat. Oled ka yks neist kes 5g maste käib põletamas gaasilambiga ?
purgeenius   •  
(193.143.10.***)
ei, ma lihtsalt kasutan loogilist mõtlemist. Konkreetselt on ju ära öeldud, et tehti 2 testi ja need olid mõlemad valenegatiivsed. Väga lihtne on hakata mingit vandenõujuttu ajama ja sellega kõik ära neutraliseerida (+lamemaa ka juurde).

nüüd ei saa Sorga selle äkase testi tõttu mängida, millest on kahju
sanderk   •  
(37.157.108.***)
Sorga polnud niikuinii põhikoosseisu mees, see test väga midagi ei mõjuta. Antud turniiriformaat samas peaks Sorgale sobima, kuna tiheda graafiku tõttu tuleb mänguaeg yhtlasemalt jagada.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK