Pöördepunkt? Teine võit ja kolmas nullimäng järjest (0)

Karol Mets ja Stockholmi AIK pole sel hooajal oodatud tulemusteni küündinud, kuid kahest viimasest voorust nopiti maksimumpunktid. 22. voorus langes Mjällby 1:0.

Mets tegi taas kaasa kõik 90 minutit ja aitas AIK kolmanda järjestikuse nullimängu ning teise järjestikuse võiduni. Võiduvärav sündis seejuures alles kolmandal üleminutil, kui Sebastian Larssoni nurgalöögi koksas peaga sisse Nabil Bahoui.

Kahte järjestikust võitu AIK veel tänavu võtnud polnudki. 21 mängust kogutud 24 punkti annavad tabelis nüüd 12. koha ja kolmepunktise puhvri alumise kolmikuga.

Vigastatud Sergei Zenjovi tööandja Karagandõ Šahtjor alistas Kasahstani kõrgliiga 11. voorus Kaspii Aktau 2:1. Kiire avavärava järel taastasid külalised 82. minutil viigiseisu, kuid veidi enne lõpuvilet sündis standardolukorra järel Šahtjori magus võiduvärav, millega tõmmati pidurit neljamängulisele võiduta seeriale. Tabelis leitakse end hetkel kuuendalt realt, kuid pronksmedaliteni on vaid kaks punkti.