Poolkaitsjate erinev päev: Dmitrijev skooris võidumängus, Tunjov jäi kõrvale (video!) (0)

Artjom Dmitrijev aitas oma klubi võiduni. Foto: Oliver Tsupsman

Eesti keskpoolkaitsjate tööpäev välismaal oli täna erinev: viimasel ajal koondisest kõrvale jäänud Artjom Dmitrijev skooris Kasahstani kõrgliigas Okžetpesi võidumängus, koondises armeenlastega kokku puutunud Georgi Tunjov jäi Serie B kohtumisest eemale.

Okžetpes võõrustas 13. voorus Kõzõlžari, kelle vastu avapoolaja lõpus kaotusseisu jäädi. Algkoosseisu kuulunud ja täismängu kaasa teinud Dmitrijev viigistas aga 54. minutil penaltipunktilt seisu. 2:1 võiduvärava lõi Okžetpes 68. minutil. Liigatabelis tõusis Eesti poolkaitsja koduklubi võidupunktidega oma tänasest vastasest mööda üheksandale kohale, ohutsoonist välja.

Geogi Tunjovi tööandja SPAL tegi Serie B kolmandas voorus võõrsil 3:3 viigi Prodenonega. Koondise juurest isolatsioonisoovitusega minema saadetud Tunjov täna oma võistkonna koosseisu ei kuulunud. Liigatabelis on SPAL kolme viigiga tabeli keskel. Pordenonega on seni saadud täpselt samad tulemused.