Põnev! Levadia asjatab nii, nagu Eestis pole kombeks olnud (2)

FCI Levadia meeskond alustas Taliturniiri 3:1 võiduga Nõmme Kalju üle. Foto: Liisi Troska

Kui FCI Levadia reedel Taliturniiril Nõmme Kaljust 3:1 jagu sai, ei istunud võidukad vutimehed autodesse, et koju sõita, vaid sammusid üheskoos neid oodanud autobussi ning asusid teele! Loogiliselt tekkis küsimus: kuhu?

Vastus: hotelli! Nimelt viibib Levadia meeskond alates reedest treeninglaagrirežiimil – elatakse üheskoos Meritoni hotellis. Treeningud toimuvad Lasnamäel, Punase tänava jalgpallihallis. Harjutuskordade järel ei minda aga koju, vaid tagasi hotelli. Ja nii reedeni, kui Taliturniiri teises mängus ollakse vastamisi Tartu Tammekaga.

"Kuna väljaspool Eestit on hetkel seoses maailmas valitseva olukorraga võimalusi treeninglaagrite pidamiseks väga napilt, siis kasutame sellist varianti. Treeninglaagri eesmärk on hoida meeskonda koos, et tekiks ühine hingamine ja võimalus maksimaalselt keskenduda," selgitas Levadia pressiesindaja Indrek Petersoo.

Hooajaks valmistudes Eesti tippklubid säärast lähenemist üldjuhul ei kasuta. Levadia on kahel eelmisel aastal käinud veebruaris treeninglaagris Türgis, Flora pidas eelmistel talvedel treeningkohtumisi Šveitsis ja Skandinaavias.

Suviti on Premium liiga võistkonnad korraldanud laagreid näiteks Tehvandil. Tavapärane on eurosarjamängude eel hotellirežiimile siirdumine. Aga treeninglaager kodulinnas ettevalmistusperioodi algfaasis on midagi uut.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
2 kommentaari

purgeenius   •  
(88.196.179.***)
Eks Tarmo Kink on seal asjad paika ajanud.
Ratnikov   •  
(88.196.181.***)
Järvelale järgmiseks korraks: Leva's oli sellist asja praktiseeritud juba aastal 1999.
Ma väga vabandan, et Eesti nn juhtiv jalgpalliajakirjanik sellist asju ei tea :)

PS: Ok, Meritonit tol ajal polnud, busse ja hotellilaadseid tooteid küll.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK