Põhikoosseisu pandud Dybala ei suutnud Juventust võidule aidata (0)

Serie A eelmise hooaja väärtuslikema mängija tiitli pälvinud Paulo Dybala tegi selle hooaja esimese liigamängu, kuid ei suutnud Torino Juventust koduväljakul Hellas Verona vastu võidule aidata.

Dybala oli esmakordselt pärast vigastuspausi väljakule pääsenud teisipäevases Meistrite liiga kohtumises Kiievi Dinamo vastu, sekkudes 56. minutil vahetusest. Nüüd kuulus ta põhikoosseisu ja tegi täismängu, aga tiitlikaitsja Juventus piirdus teist vooru järjest 1:1 viigiga.

Kohtumise mõlemad väravad löödi teisel poolajal vahetusmeeste poolt. Andrea Favilli viis 60. minutil Verona juhtima. Dejan Kulusevski viigistas 77. minutil, kui murdis palliga paremalt äärelt karistusalasse ja lõi selle tagumisse alanurka.

Juventus - Hellas Verona  1:1 (0:0)