Pikk ette (ja MM-ile) | Tarmo Tiisler sõitvast katusest, Õnne tänava Almast, Kinoteatrist ja kommenteerimisest: see võib jääda mu viimaseks jalkaturniiriks (0)

ERR-i spordiajakirjanik Tarmo Tiisler (53) on armastatud jalgpallikommentaator. "Pikk ette (ja MM-ile)" värskes osas räägib ta oma tööst, sõitvast katusest, Kinoteatrist, kriitikast ja pehmoks olemisest.

"Me oleme nagu Õnne tänava Almad või kingsepp Johannessed. Me oleme nagu rahva omad!" mõistab Tiisler, et suurturniiri ajal pidevalt inimeste kodudes olles tekitab ta arvamusi ja muutub kaasaelamise objektiks.

Tiisler on tuntud oma emotsionaalse stiili poolest, kuid enda sõnul oskab ta isiklikke eelistusi väheke ka peita. "Paratamatult ka kommentaatoril on enamus mängudes ühele poolele mingi sümpaatia. Kas peab täiesti neutraalseks seda ajama? Vurtsuta ja särtsuta ülekannet ei taha keegi kuulata!" on ta veendunud.

REKLAAM

Tiisler armastab lõunauinakuid, peab Kataris staadionite ehitamiseks kulutatud raha hulka mõistusevastaseks ja igatseb Kinoteatrit (mis toimus viimase saate ajal?). Milline näeb välja jalgpallikommentaatori argipäev ja mida toob tulevik? "See võib jääda mu viimaseks suureks jalkaturniiriks," avaldab Tiisler.

Kuula ja vaata lähemalt "Pikk ette (ja MM-ile)" uuest episoodist!

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK