Pikk ette (ja ise järele) | Paide tõi Lillekülla 7500 pealtvaatajat, sest nad ei ole inimesi närvi ajanud (1)

Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" värske episood keskendus Paide euromängule belglaste Anderlechtiga, mis on hetkeseisul kõva kandidaat aasta jalgpallihetkele. Saate tegid Kasper Elissaar, Ott Järvela ja Kris Ilves.

Saadet alustame kohe Konverentsiliiga Paide - Anderlecht kohtumise juttudega. Esialgu räägime mängust ja analüüsime sellega seonduvat. Miks läksid asjad väljakul sedasi, kes keda alahindas ning mis on laual?

Alates 18:05 vaatame matši selle tahule, mis jäi platsi kõrvale - nii laialt kui üldse võimalik. Kuidas saavutas Paide avalikus ruumis nii nähtava positsiooni? Millise vea tegi klubi Eesti vabariigi peaministri Kaja Kallasega kohtudes?

REKLAAM

Kuidas sai Paide staadionile üle 7500 pealtvaataja? Peamiselt seeläbi, et erinevalt konkurentidest ei ole nad inimesi närvi ajanud ja pakuvad läbinisti positiivseid emotsioone. Puhta ja rikkumata lehekesena mõjuvad nad värskelt. Saime ka hea näite, et jalgpallis on veel üks viis, kuidas edu saavutada. Miks ei pruugi koondise puhul tänavu nii suurt publikunumbrit näha?

Alates 34:25 siirdume Premium liiga juurde. Mis seisus on Levadia? Miks ei ole Liliu ja Marko Putincanin enam väljakul käinud? Kus suunas tiitlikaitsja hetkel liigub?

Alates 45:00 räägime Florast. Miks nad on hakanud punaseid kaarte teenima? Milline on hetkel jõudude vahekord Levadiaga? Alates 49:32 on teemaks Kuressaare värske fenomen ja Vaprusele terendav viimane koht. Alates 52:20 saame teada, mis kuulutas Kaljule Kalevi üle võitu juba enne avavilet.

Saate lõpetame alates 56:25 fookusega välismaa tippliigadel. Mis toimub inglaste selja taga? Mis on Itaalia kõrgliiga suur probleem, milliste võtetega püüab Bundesliga end kehtestada ning miks Barcelona ei saa aru, et nad ei ole maailma naba?

1 kommentaar

Ott Järvela   •  
(185.154.22.***)
Täpsustus: kogu Paide - Anderlecht meediaoperatsioon viidi läbi klubi oma jõududega. Mis muudab selle muidugi veelgi muljetavaldavamaks.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK