Piht kiidab Zahovaiko eridrille (0)

Paide Linnameeskonna ründaja Kristofer Piht. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 9. voorus koduväljakul 2:0 Tallinna Legioni ja tõusis meistrivõistluste esimese ringi lõpuks tabelis teisele kohale.

Kui kohtumise esimene pooltund oli Paide jaoks keeruline, siis seejärel hakkas mäng sujuma. Enne vaheaega löödi esimene ja sealt naastes peagi ka teine värav. "Keskendusime veidi valedele asjadele. Kaklesime jälle liiga palju kohtunikuga ja kerisime ise pinged üles, kuigi asi oli kontrolli all. Me ei saanud palliga mängu nii hästi käima, kui soovisime. Ja siis muutusime ise närviliseks," selgitas ründaja Kristofer Piht, miks kohtumise algus Paidel ei sujunud.

10 päeva tagasi duellis Nõmme Kaljuga kohtumise ainsa värava löönud ja meeskonnale väärtuslikud võidupunktid kindlustanud Piht mängis ka Legioni vastu silmapaistvalt. Meeskonna avavärava, mille autoriks Edgar Tur, sünnis olid kõige suuremad teened just temal.

Vahetult koroonapausile järgnenud kohtumised Pihtil sama ladusalt ei sujunud. "Algus oli rabe, ei saanud pärast koroonapausi käiku sisse. Aga viimastes mängudes on tulnud paar õnnestumist ja tunne on nüüd hoopis parem. Need õnnestumised on tähtsad ja annavad mängule tulles palju juurde. Ebaõnnestumiste pealt mängule tulles on mõtteviis veidi kehvem," räägib Piht.

Üks asi, mis vormikõvera tõusule kaasa aidanud, on Paide meeskonna peatreeneri Vjatšeslav Zahovaiko, kes on ju endine Eesti koondise ründaja, erialased näpunäited. "Pärast trenne teeme koos teiste ründajatega tema juhendamisel eridrille, eks ta annab seal oma oskusi ja teadmisi meile edasi. Eridrillide ja õnnestumiste vahel on minu arvates päris kindlasti otsene seos olemas. Viimastel nädalatel olemegi neid eriharjutusi rohkem teinud ja see kandub mängu edasi," sõnab Piht.

REKLAAM

Järgmise kohtumise peab Paide kolmapäeval, kui võõrustatakse Tartu Tammekat. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK