Peipsiga Vändra alistas tugeva lõpu toel PJK; Elva jätkuvalt pidurdamatu (0)

Taliturniiri Viljandis alustanud Rainer Peips mängis eile Vändra eest. Foto: Brit Maria Tael

Taliturniiril läksid laupäeval omavahel vastamisi kaks algaval hooajal Esiliigas pallivat Pärnumaa meeskonda.

Mullu Premium liigas viis väravat löönud ja veel jaanuari lõpus Viljandi Tulevikku esindanud Rainer Peips (29) kandis sarnaselt teistele endistele Tuleviku mängijatele Andreas Kallastele, Kristen Kährile ja Rasmus Allesele Vändra Vapruse särki. Kõik 90 minutit kaasa teinud Peips vormistas 89. minutil kohtumise lõppskoori 3:1.

Vändra oli PJK-s testimisel oleva ukrainlase Bogdan Kušnarenko 18. minuti värava tõttu olnud pikalt kaotusseisus, kuid Esiliiga B eelmise hooaja parima mängija Martin Pärna 77. minuti ja 88. minuti tabamused pöörasid seisu ümber.

Seni Taliturniiril kaks võitu ja ühe viigi noppinud PJK jaoks oli tegu esimese kaotusega, Vändra saldoks on hetkel kaks võitu ja kaks kaotust.

Esiliigas mullu viimaseks lõpetanud Tartu Welco kohtus samuti otse Esiliiga B-sse langenud Tallinna Kalevi U21 meeskonnaga. Sarnaselt Vändrale mängis ka Welco 0:1 kaotusseisu teisel poolajal 3:1 võiduks.

Taaskord korraldas jõudemonstratsiooni FC Elva, kes jätkab Taliturniiri täiseduga. Seekord purustati Rakvere Tarvas koguni 8:1.