Paskotši teenis Kloppi silme all aasta esimesed minutid, kuid vahetati vigastuse tõttu välja (1)

Maksim Paskotši. Foto: Brit Maria Tael

Eesti koondise kaitsja Maksim Paskotši sai eile aasta esimesed mänguminutid, kui rassis võõrsil Tottenhami U21 võidumängus Liverpooli eakaaslaste vastu tund aega.

Tottenhami algkoosseisu kuulunud ja vasakkaitses mänginud Paskotši vahetati jalavigastuse tõttu 61. minutil välja, kui Spurs juhtis Jamie Donley väravast 1:0 ja Liverpool mängis Calvin Ramsay varajase punase kaardi tõttu kümnekesi. 2:0 võidu vormistas Spursile kümmekond minutit enne lõpuvilet Malachi Fagan-Walcott.

Mängu jälgis ka Liverpooli esindusmeeskonna peatreener Jürgen Klopp. Liverpooli U21 võistkonna eest mängisid ka pikalt vigastatud olnud poolkaitsja Curtis Jones ja hiljuti esindusmeeskonnas debüteerinud noor ründaja Ben Doak.

Tervisega kimpus olnud 19-aastasele Paskotšile oli see hooaja esimene kohtumine duubli rivistuses. Varasemalt on ta mänguaega saanud korra, kui detsembri alguses alistati esindusmeeskonna kontrollmängus Motherwell.

Tottenhami U21 võistkond sai Premier League 2-s kuue viigi ja seitsme kaotuse kõrvale hooaja esimese võidu. Üheksa punktiga ollakse 14 võistkonna konkurentsis viimasel kohal. Liverpooli eakaaslased on 22 punktiga neljandad.