Pašalici kübaratrikk vedas Atalanta neljanda järjestikuse võiduni (0)

Mario Pašalic. Foto: Scanpix / Spada / LaPresse via ZUMA Press

Mario Pašalic tegi kübaratriki, aidates Bergamo Atalantal võita Itaalia Serie A-s Veneziat 4:0. Ühe värava lõi Teun Koopmeiners.

Pašalic viis Atalanta juba 12. minutiks 2:0 juhtima ja vormistas 67. minutil lõppseisu. Tema esimesele tabamusele andis vastase jalge vahelt söödu Josip Ilicic, kaks resultatiivset söötu andis horvaadile Luis Muriel. Pašalic on nüüd löönud viimase nelja liigamatšiga kuus väravat.

Atalanta pikendas oma võitude seeria Itaalia kõrgliigas neljamänguliseks ja kaotuseta seeria kaheksamänguliseks ning jätkab neljandal positsioonil.

Fiorentina alistas samal ajal Sampdoria 3:1, kohtumise kõik neli väravat löödi avapoolajal. Ühe tabamuse sai oma isiklikule kontole juurde liiga parim väravakütt Dušan Vlahovic.

Atalanta - Venezia  4:0 (2:0)