Partizani peatreener: erinevalt Belgradist on Sappinen rivis ja see muudab asju (0)

Belgradi Partizani peatreener Aleksandar Stanojevic. Foto: Brit Maria Tael

Belgradi Partizani peatreener Aleksandar Stanojevic tõdes päev enne FC Floraga peetavat Konverentsiliiga kohtumist, et erinevalt septembri lõpus Serbias toimunud matšist on rohevalgetel seekord rivis esiründaja Rauno Sappinen, kelle kvaliteet muudab ilmselt mängu iseloomu.

"Arvan, et mäng tuleb võrreldes Belgradis nähtuga totaalselt teistsugune, sest Flora mängib koduväljakul hoopis teisiti. Meie jaoks on tähtis saavutada positiivne tulemus, millega tagame edasipääsu alagrupist. Seega vajame võitu.

Floral on tagasi rivis Rauno Sappinen (Serbias peetud mäng jäi ründajal vigastuse tõttu vahele – O. J.) ja see muudab mängu iseloomu. Belgradis polnud Floral ees tüüpilist tipuründajat, vaid seal mängisid mehed, kes pigem ääreründaja omadustega. Sappinen on ohtlik. Ta on löönud palju väravaid nii kodustel meistrivõistlustel kui ka eurosarjas," sõnas Stanojevic.

"Oleme Flora mänguga hästi kursis. Nad on üpris kogenud meeskond, kelle mängijatel on rohkesti kogemusi koondisest. Eelkõige ääreründajatel [Henrik Ojamaal ja Sergei Zenjovil] ning Konstantin Vassiljevil. Oma stiili nad ei muuda sõltumata väljakul juhtuvast. Eks näis, kuidas mäng läheb, aga loodan, et suudame selle käiku kontrollida samamoodi nagu Belgradis," lisas Partizani peatreener.

REKLAAM

November 2021 on Serbia jalgpalli jaoks olnud uhke kuu, sest rahvusmeeskond tagas koha 2022. aasta MM-il. "See oli terve meie riigi jaoks tähtis sündmus ning muidugi utsitab see ka meid eurosarjas edu saavutama. Serbia jalgpall näitas end koondiserindel heast küljest ja see annab kõigile jõudu juurde," ütles Stanojevic.

Eestis on olud kohati juba üpris talvised. On nähtud jalgpallikohtumisi, mida saadab lumesadu või kus valitseb lõikav külmus. Partizani väravavaht Aleksandar Popovic rõhutas, et see ei tohi neid segada. "Muidugi võib ilmastik osutuda raskeks, aga peame kohanema. Olud on meie ja Flora jaoks täpselt samasugused. Meil Serbias on ka külm. Tõsi, mitte nii külm kui siin."

Belgradi Partizani väravavaht Aleksandar Popovic. Foto: Brit Maria Tael

Sappineni osas kinnitas Popovic Tallinnasse sõitnud kodumaa murelikele ajakirjanikele, et Partizani väravavahtide osakond on Flora esiründaja osas teinud põhjaliku eeltöö. "Vaatasime tema kohta videomaterjali ja teame, mida oodata. Ta on kiire, väga hea liikuvusega, ei tee asju keeruliseks nin kasutab momente hästi ära," sõnas Popovic.

Flora – Partizan kohtumine algab neljapäeval kell 17.30, otsepilti näitab Viaplay.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK