Palm: täna ei läinud sisse, järgmine kord peame panema! (0)

Foto: Soccernet.ee

Pärnu Vapruse väravavaht Siim-Sten Palm tõdes pärast 0:0 viiki FC Elvaga, et hooaja lõpp on keeruline ja ehk tuleks teatud olukorrad lahendada lihtsamalt.

On see võidetud punkt või kaotatud kaks? "Pigem on need kaotatud kaks punkti. Kui oleksime täna suutnud ära lüüa, oleks olnud kasvõi emotsiooni mõttes tunduvalt lihtsam edasi minna," tõdes Palm. Vaprus kempleb Maardu Linnameeskonnaga Esiliiga võidule - kui võiduga kärisenuks vahe kaks vooru enne hooaja lõppu neljale punktile, siis nüüd lahutab meeskondi kaks silma.

"Hooaja lõpp on kõigile raske, aga kui võtta mõni teine meeskond, näiteks Flora duubel, siis neil pole midagi mängus, saavad pingevabamalt mängida," selgitas Palm tõsiasja, et noored florakad on Vapruse ja Maardu järjest alistanud.

"Suures plaanis ongi see, et hooaja lõpus tuleb asjad lihtsalt teha. Kui oled värava ees vaba, tuleb pall "kõmm!" sisse lüüa, mitte otsida paremat lahendust. Aga kokkuvõttes on kõik on veel lahtine ja positiivne, et kõik on meie endi kätes. Lootsin [täna] võibolla natuke lihtsamat tööpäeva, aga võistkond midagi sisse ei jätnud, võitles hambad ristis. Ei läinud täna sisse, siis peame järgmine kord sisse panema!"

REKLAAM

Vaprust ootab uuel nädalal esmalt kolmapäeval kodumäng Nõmme Unitediga ja siis pühapäeval viimase vooru lahing Maardu Linnameeskonnaga. Soccernet.ee näitab mõlemat matši otseülekandes.

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK