Pajunurm: Kuressaarel tuleb investeerida taustajõududesse (1)

Märten Pajunurm. Foto: Brit Maria Tael

FC Kuressaare keskkaitsja Märten Pajunurm rääkis, et tema koduklubil oleks vaja investeerida taustajõududesse. Lõppenud hooaja edu taga (Kure saavutas Premium liigas viienda koha) on tema hinnangul järjepidev aastatepikkune töö ja ühtne meeskonnavaim.

"Tuleb investeerida taustajõududesse. Meeskonna mängijate ja treenerite professionaalsus on suurepärane, aga kogu klubi pool tuleb kaasa aidata. Praeguste võimaluste juures oleme isegi maksimumi ületanud, aga tuleb kõiki asju parandada. Mängukorraldus ja vabatahtlikud on tasemel, aga kõik muud asjad on vaja kõvasti edasi arendada," kommenteeris Pajunurm Kuressaare kodulehele.

Keskkaitsja tõdes, et Premium liiga väljakul on Kuressaare teinud Roman Kožuhhovski käe all iga hooajaga sammu edasi: "Oleme nüüd kolm aastat järjest Romaniga sama asja teinud ja tuumik on samaks jäänud. Nüüd oli meestel juba selline vaimne usk olemas, trennis ja mängus on suhtumine kogu aeg hea olnud ning nüüd saime selle ühtseks rusikaks. Suur töö on selle taga olnud ja see jätkub ka samamoodi."

REKLAAM

1 kommentaar

vigastus   •  
(146.255.181.***)
arvan et teie “taustajõud” on ühed eesti parimad

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK