Paides esile tõusnud Singhateh: kõik sõltub enesekindlusest - kui see on olemas, saan nii mängida (0)

Ebrima Singhateh mängueelsel pressikonverentsil. Foto: Brit Maria Tael

Paide Linnameeskonna 18-aastane Gambia ründaja Ebrima Singhateh tõdes enne Konverentsiliiga kolmanda eelringi mängu Anderlechtiga, et edu saab saavutada vaid meeskondlikult võideldes.

"Kõige tähtsam mängus Anderlechtiga on vaimselt, aga ka füüsiliselt valmis olla. See on kõige olulisem," toonitas Singhateh mängueelsel pressikonverentsil. "See hooaeg on olnud minu elus esimene kord, kui saan mängida eurosarja eelringides. Olen saanud nii palju kogemusi neist senistest mängudest. Oleme võidelnud meeskonnana ja see on meile edu toonud," lisas väravakütt.

Kuigi Singhateh on Paides olnud pigem pingilt sekkuja, on ta end Karel Voolaidi meeskonnas tõestanud suurepärase vahetusmehena. Tbilsi Dinamo vastu skooris ta mõlemas kohtumises ning oli täpne penaltiseerias, 11 meetri trahvilöögi realiseeris ta ka Ararat-Armenia vastu. Tema pakutav energia on aidanud Paidel mänge enda kasuks kallutada kodusel tandrilgi.

"Sõbrad ja pere on minuga mõistagi mängude järel rääkinud. Nad on väga rõõmsad olnud mu etteastete üle. Olen ka ise enda üle väga uhke. Aga asi ei ole minus, vaid meeskonnas. Kui oleme valmis üksteise eest võitlema, siis võime palju saavutada," usub ta Paide võimalustesse.

REKLAAM

Ta lisas: "Kogu minu isiklik esitus sõltub enesekindlusest. Kui see on olemas, saan ma nii mängida, nagu olen seni teinud. Enesekindluse saavutamiseks töötan väga kõvasti treeningväljakul, aga ka koju minnes teen seal veel lisaks individuaalselt juurde. Kuulan alati treenerite juhtnööre - see aitab."

Paide Linnameeskond võõrustab Konverentsiliiga kolmanda eelringi avakohtumises Belgia suurklubi Brüsseli Anderlehti neljapäeva õhtul kell 19.45 Tallinnas A. Le Coq Arenal.

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK