Paide spordidirektor Kams: vabu ja huvitavaid mängijaid on palju, aga Ragnar Klavanit ma palkama ei hakka (0)

Karjääri viimases mängus vedas Kams Eesti koondise kaptenina platsile Ukraina vastu. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Vähem kui kuu aega tagasi profikarjääri lõpetanud Gert Kams asus tänasest tööle Paide Linnameeskonna spordidirektorina ja lubas põnevaid uudiseid.

Kaptenina FC Flora Eesti meistriks tüürinud Kamsi mängijakarjäär sai ametlikult lõpu 19. novembril Amsterdamis, kus Eesti koondis kohtus Hollandiga. Mõned päevad varem mängis Eesti võõrsil Ukrainaga ja siis juhtis Koerus sündinud paremkaitsja mängijad kaptenina väljakule. Kolm nädalat hiljem asus 34-aastane Kams tööle juba Flora rivaalklubis.

"Minu enda jaoks tundus see Paide pakkumine ja väljakutse kõige huvitavam ning kuna ma ise olen Järvamaa taustaga, siis see andis lisatõuke. Olen aastaid nende tegemisi ja toimetamisi kõrvalt jälginud ja on näha, kuidas nad on arenenud loogiliselt ja jätkusuutlikult," võttis ta Soccernet.ee-le antud usutluses lühidalt Paidega liitumise kokku.

Paide väljastatud pressiteates oli kirjas, et Kams asub koordineerima Järvamaa esindusklubi sportlikku arengut esindusmeeskonnast noortetööni välja. Tänasel päeval on kõige suurem fookus just mullu neljandaks tulnud esinduse komplekteerimisel. Joseph Saliste värbamise eest ta veel vastutust ei võtnud ning selle jättis Jaanus Pruuli teeneks.

REKLAAM

"Oleme jõudnud ära kaardistada  esindusmeeskonna, millised positsioonid on kaetud ja millised vajavad katmist. Mängijateprofiilid on välja valitud ja detsembri jooksul peaks midagi selguma," lubas ta uudiseid. "Eks vabu ja huvitavaid mängijaid on palju, aga Ragnar Klavanit ma palkama ei hakka. Sellest on kahju, aga vaatame, mida tulevik toob. Kindlasti midagi huvitavat."

Paides töötamise kõrvalt jätkab Kams ka enda treenerina täiendamist. C-litsents on tal käes ja praegu käib ta A+B kursustel, mida viib läbi Karel Voolaid ja mis on mõeldud karjääri lõpetavatele või endistele profimängijatele.

Kams ütles, et laual oli tal veel päris mitu pakkumist, aga Paide oma vastu neist ükski ei saanud. "Raio Piiroja kutsus kalale, Floraga oli läbirääkimisi ja väljaspool jalgpalli oli ühtteist."

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
19:00
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK