Paide Linnameeskonna vedaja pälvis aasta spordisõbra tiitli (1)

Verstoni logo kaunistab Paide Linnameeskonna särke juba mitmendat hooaega. Foto: Liisi Troska

Paide  Linnameeskonna peatoetaja ja särgisponsor Verston Ehitus kuulutati täna toimunud pidulikul tänüritusel "Spordisõber 2020" välja kui üks aasta aunimetuse saajatest.

Verston Ehituse juhatuse esimees Veiko Veskimäe on ühtlasi ka Paide Linnameeskonna president. Viimase kahe hooajaga Premium liigas medalikonkurentsi kerkinud Paide on praegu kõrgliiga tabelis teisel real, liidrist Florast seitsme punkti kaugusel.

"Paidest pärit ettevõte panustab kogukonda, olles Premium Liigas mängiva Paide Linnameeskonna suursponsoriks ning on aidanud meeskonnal laiendada oma tegevust üle Järvamaa – üle 20 treeninggrupi ja ligi 400 noort pallisõpra on tänu Verston Ehitusele saanud igapäevaselt ennast arendada," märkisid ettevõtte auhinnale esitanud Järvamaa spordiliit ja Paide linnavalitsus. "Auhinnale esitajate hinnangul mõtestab ettevõte spordi toetamist oma panusena, et sportivatest noortest kasvavad head ja edasipürgivad inimesed, kes oskavad keskenduda, teha meeskonnatööd ning olla teistele eeskujuks," lisati.

"Spordisõber 2020" aunimetuse pälvinud ettevõtted ja eraisikud olid tänavu lisaks Verston Ehitusele veel Eesti Kaitsevägi, ERGO, Salvest, Selver, Tradehouse Ilukaubamaja, Wendre, Aivar Tuulberg ja Raivo Rand ehk Rand ja Tuulberg Grupp AS ja Heiti Hääl. Tänuauhinnad – kunstnik Kalli Seina klaasskulptuuri – andsid ühiselt üle Eesti Vabariigi kultuuriminister Tõnis Lukas ja Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa.

REKLAAM

Veskimäed portreteeris mullu suvel ka Soccernet.ee videosaade "Silm peale!". Linnameeskonna president rääkis seal, mis teda motiveerib oma aega ja raha jalgpalliklubisse panustama ning millised eesmärgid tal juba vaimusilmas on.

1 kommentaar

Steve Kullus   •  
(176.46.60.***)
Flora ja Paide vahe on ikka 13 punkti, mitte 7

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK