Özil keeldus palgakärpest, kuna Arsenal pole asju korrektselt ajanud (0)

Foto: arsenal.com

Londoni Arsenali jalgpalliklubi jõudis oma esindusmeeskonna mängijate ja treeneritega kokkuleppele, et nende palkasid kärbitakse 12,5% võrra. Kõik mängijad aga ei võtnud seda "pakkumist" vastu ning üheks keeldujaks oli nende enimteeniv mängumees Mesut Özil.

Inglismaa ajalehe The Mirror teatel oli palgakärpest keeldujaid kolm ning neist kõige rohkem tähelepanu sai 31-aastane Özil, kes teenib Inglismaa kõrgliigaklubis ligi 400 000 eurot nädalas.

Özili agent Erkut Sogut astus mängumehe eest välja ning ütles, et klubi pole asju korrektselt ajanud.  "See pole piisav, kui klubi ütleb, et palka kärbitakse näiteks 20% või 30%. Klubi oleks pidanud selgitama, miks nad just sellise protsendi kasuks otsustasid. Milliseid teisi meetmeid on klubi kaalunud ja ellu viinud? Kas meeskond kavatseb uute mängijate ostmise eelarvet kärpida ning kas ka klubijuhte ootab palgakärbe?" loetles endise Saksamaa koondise esindaja küsitavusi.

Endine Manchester Unitedi kaitsja Gary Neville Arsenali mängumeeste otsusest: "See on täiesti arusaamatu. Jalgpallis pead sa olema tiimimängija. Ma ei tahaks kunagi olla nende kolme mängija nahas, kes polnud kärpega nõus. See võõrandab ja isoleerib nad ülejäänud meeskonnast."

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK