Otsus tehtud: süüdi tunnistatud Benzemale määrati üheaastane tingimisi vangistus (0)

Karim Benzema end süüdi ei tunnista. Foto: Scanpix / Manu Fernandez / AP Photo

Real Madridi ning Prantsusmaa jalgpallikoondise mängija Karim Benzema mõisteti vanade pattude eest süüdi. Mehe karistuseks tingimisi vangistus ning 75 tuhande euro suurune trahv.

2015. aastal langes Mathieu Valbuena väljapressimisskandaali keskmesse, milles oli oma osa mängida ka mehe toonasel meeskonnakaaslasel Benzemal. Nimelt oli väljapressijate kasutuses Valbuena seksuaalse alatooniga video, mille avalikustamise vältimiseks mehelt raha nõuti. Benzema oli väidetavalt kahe osapoole vahel toimunud vestluse vahelüli.

Väljaande ESPN andmetel oli Benzema üks viiest isikust, kes kohtu ette kutsuti ning Real Madridi mängumees tunnistati süüdi. Siiski pääses 33-aastane ründaja reaalsest vanglakaristusest ning peab esialgu tasuma "tagasihoidliku" trahvi. Mehe kaitsjate sõnul pole Benzema otsusega rahul ning see kaevatakse edasi.

Säärase käitumise eest jäeti prantslane pikkadeks aastateks koondise juurest eemale. Siiski, sel aastal naasis mees koondise juurde ning on juunikuust alates mänguaega teeninud ka kodumaa värvides.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK