Oper kurdab realiseerimise üle: tunneme puudust tipuründajast (1)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee (arhiiv)

Vanuatul toimuval rahvusvahelisel sõprusturniiril Eesti noortekoondist juhendav Andres Oper ei saa kuidagi rahule jääda realiseerimisega, mistõttu on mängudes Paapua Uus-Guinea ja Tahitiga löödud kokku vaid üks värav.

 "Järjekordselt kohtumine, kus vastasel puuduvad igasugused võimalused, aga meie vääritud tulemust kätte ei saa. Samas on tegu arenguturniiriga ja loodan, et mängijad õppisid nii mõndagi tänasest kohtumisest," ütles Oper pärast 0:1 kaotust Tahitile jalgpall.ee-le.

Lisaks realiseerimisele tõi Oper välja ka kohtunike otsused: "Kahjuks läksid täna kõik suured otsused meie vastu. Teise poolaja alguses võeti suluseisu tõttu meilt värav ära ning õnnetul kombel videokordus seda ei tõesta, samas ei lükka ümber ka. Otsustavad sündmused hakkasid lahti rulluma 70. minutil, sest saime sin bin'i (noorteturniiridel kasutusele võetud meetod, kus mängija eemaldatakse teatud rikkumiste korral platsilt kaheksaks minutiks - toim.) ja mõni minut hiljem oli kahtlane olukord meie karistusalas, kus anti meie vastu penalti. Väga kaheldav otsus, aga samas kinkisime selle võimaluse neile. Seejärel oli meil küll momente, eriti just [Georg-Marten] Meumersi oma, kuid täna jäime vastasele siiski teenimatult alla."

"Kui vaadata turniiril suurt pilti, siis pigem tunneme hetkel puudust puhtast number üheksast ehk tipuründajast. Meil on küll palju ründavaid mängijaid, aga nad on veidi teistsuguste omadustega ja pigem sobivad kõige paremini ründaja taha või äärele. Samas, suhtumise poole pealt pole mul ühtki etteheidet. Lihtsalt vahepeal jääb siin tehnilisest pagasist puudu, kuid olen välja öelnud, et pigem eksida nii, et teed õigeid asju! Peame veel lähipäevadel tööd tegema selle kallal, et milliseid olukordi lahendada ühe ja millised kahe puutega," analüüsis peatreener.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

jkj   •  
(176.46.121.***)
Kui pole tipuründajat, siis mängi 442. Meeskond vaja panna mängima vastavalt olemas olevatele mängijatele.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK