Ojamaa koduklubi pole enam ainuliider (0)

Henrik Ojamaa koduklubi Lodzi Widzew on pärast koroonapausi jätkuvalt kehvas hoos ja täna kaotati kodus punkte väljalangemistsoonis paikneva Toruni Elana vastu.

Koduplatsil peetud kohtumises läks Widzew 17. minutil nurgalöögi järel tulnud väravast 1:0 juhtima, aga 37. minutil viigistas Elana karistuslöögist seisu. Ojamaa sekkus vahetusest teiseks poolajaks, aga mängu otsustavat pööret tuua ei suutnud.

Tabelis on Widzew küll 55 punktiga endiselt esimesel kohal, aga selles voorus võidu võtnud Leczna on samadel punktidel ja erinevalt Widzewist ka heas hoos. Kui Widzew on viimase kahe vooruga teeninud vaid ühe punkti, siis Leczna on võtnud neli võitu järjepanu.

Õnneks tõuseb Poola tugevuselt kolmandast liigast kõrgemale kaks parimat klubi, järgmised osalevad üleminekumängudel. Kolmanda koha ees on puhvrit neli punkti.