Ojamaa ja Pikk said Kallaste tööandjalt kindla kaotuse (0)

Poola esiliigas läksid vastamisi eestlaste koduklubid, kui Ken Kallaste tööandja GSK Tychy võõrustas Henrik Ojamaa ja Artur Pika meeskonda Legnica Miedzi. Ootamatult kindel 4:1 võit kuulus Tychyle.

Avapoolaja võitsid võõrustajad Wojciech Szumilasi karistuslöögist 1:0, kuid teise poolajaga lagunes Miedzi mäng täielikult. 54. minutil lõi Tychy penaltist 2:0, kusjuures kolm minutit pärast seda võeti algkoosseisu kuulunud Pikk pingile. 63. minutil lisas Tychy kolmanda ja 68. minutil neljandagi värava, Pika asemel mängu tulnud Dawid Korti 81. minuti tabamus lohutas Miedzi vähe. Ojamaa viibis väljakul kõik 90 minutit, Kallaste jälgis kohtumist pingilt.

Legnica jätkab kaotusest hoolimata kuuendal tabelireal, liidritest Poznani Wartast ja Radomi Radomiakist vaid nelja punkti kaugusel. Kolm eelmist kohtumist järjest kaotanud Tychy tõusis kümnendaks, tihedas tabelis jäädakse liidrikohast maha vaid seitsme punktiga.